Dziękujemy za zaufanie !

1599 porad – tyle udzieliliśmy porad w ubiegłym roku do końca listopada czyli do końca trwania projektu. Poradnictwo prawne i obywatelskie dla mieszkańców – niezależnie od wieku i statusu materialnego był to nasz największy projekt w 2017 roku. Wiele z porad skutecznie pomogło w rozwiązaniu Waszych problemów. Na terenie naszej gminy porad udzielało 5 radców prawnych w 2 punktach w Czerwonaku i Koziegłowach. Na pewno nie powiedzieliśmy w tym temacie ostatniego słowa – będziemy dalej próbować pozyskiwać środki zewnętrzne dla dobra naszych mieszkańców.

Radcy prawni współpracujący z nami przy realizacji tego społecznego projektu czekają na Państwa w:

Czerwonaku, ul. Gdyńska 139 (II piętro nad przedszkolem Bańka Mydlana)
poniedziałek (15:00-19:00)
wtorek (16:00-20:00)
czwartek (16:00-20:00)

Koziegłowach, parafia pw. św. Brata Alberta ul. Kwiatowa 9
wtorek (15:00-19:00)
środa (16:00-19:00)
czwartek (16:00-19:00)
Mogą też dojechać do klientów powyżej 70. roku życia i z orzeczeniem
o niepełnosprawności.

Partnerem projektu jest ZHP Hufiec Czerwonak.

Prosimy o wcześniejsze zapisy na porady.
Tel. 661 809 006
e-mail: kontakt@lepszagminaczerwonak.com

Udzielanie bezpłatnych porad prawnych lub obywatelskich wykonywane było przez radców prawnych realizujących działania w ramach Projektu „Poradnictwo Prawne i Obywatelskie w gminie Czerwonak i Murowana Goślina”.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Partnerami projektu byli Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina Dariusz Urbański oraz Stowarzyszenie Razem dla Murowanej Gośliny.

Prezes Stowarzyszenia

Lepsza Gmina Czerwonak

Wojciech Skrzekut